Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) De Waal bij Zuilichem 1936
Bied mee
Techniek | Ets |
Afmetingen | 25 x 29 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Alleen in Passe-partout |
Huidig bod
€ 40
1 bieding