3. items
  5. Land

Canada Canada

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Canadees.

Antoon Derkzen van Angeren - De Waal bij Zuilichem 1936 kopen? Bied vanaf 40!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees De Waal bij Zuilichem 1936
TechniekEts
Afmetingen25 x 29 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 40
1 bieding
Antoon Derkzen van Angeren - Zelfportret - Ets kopen? Bied vanaf 60!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Zelfportret - Ets
TechniekEts
Afmetingen25 x 20 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 60
Goyce Kakegamic - The Hunter Zeefdruk ArtistProof 4/6 kopen? Bied vanaf 50!
Goyce Kakegamic (1948) Canadees The Hunter Zeefdruk ArtistProof 4/6
Afmetingen53 x 36 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Goyce Kakegamic - Rain Dance Zeefdruk 37/70 kopen? Bied vanaf 50!
Goyce Kakegamic (1948) Canadees Rain Dance Zeefdruk 37/70
Afmetingen50 x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 50
Antoon Derkzen van Angeren - Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten + 1 extra ongesigneerd kopen? Bied vanaf 50!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Stadsaangezicht met aangemeerde zeilboten + 1 extra ongesigneerd
TechniekEts
Afmetingen29 x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 50
Antoon Derkzen van Angeren - Schaatsers op het ijs - Ets kopen? Bied vanaf 65!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schaatsers op het ijs - Ets
TechniekEts
Afmetingen17.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Peter Doig - Untitled (Canoe) kopen? Bied vanaf 1950!
Peter Doig (1959) Schots Canadees Engels Zonder titel (Kano)
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen59.5 x 75 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.950
Robin Page - The Handshake kopen? Bied vanaf 400!
Robin Page (1932-2015) Engels Canadees De handdruk
Afmetingen50 x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 400
General Idea - AIDS (Cadmium Red Light) kopen? Bied vanaf 185!
General Idea (1969-1994) Canadees AIDS (Cadmium Red Light)
Afmetingen29.7 x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 185
Peter Doig - Summer Ting Parkhaus kopen? Bied vanaf 1470!
Peter Doig (1959) Schots Canadees Engels Zomer Ting Parkhaus
TechniekGemengde Druktechniek
Afmetingen59 x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 1.470
Antoon Derkzen van Angeren - Het licht op de haven kopen? Bied vanaf 45!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Het licht op de haven
TechniekDroge Naald
Afmetingen40 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 45
Clemence Wescoupe - Separation kopen? Bied vanaf 75!
Clemence Wescoupe (1951-2018) Canadees Separation
Afmetingen35.5 x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 75
Eddy Gheress - Portret kopen? Bied vanaf 800!
Eddy Gheress (1944) Canadees Portret
TechniekBrons
Afmetingen30 x 37 x 11 cm (h x b x d)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 800
Lincoln Clarkes - Porträt von Helmut Newton / London 1988 kopen? Bied vanaf 100!
Lincoln Clarkes (1957) Canadees Portret van Helmut Newton / Londen 1988
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
Afmetingen35 x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst
€ 100
Antoon Derkzen van Angeren - Frans landschap kopen? Bied vanaf 65!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Frans landschap
TechniekHoutskool
Afmetingen27 x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
€ 65
Antoon Derkzen van Angeren - Schepen in de haven. kopen? Bied vanaf 89!
Antoon Derkzen van Angeren (1878-1961) Nederlands Canadees Schepen in de haven.
TechniekEts/Aquatint
Afmetingen39 x 49 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
€ 89