Alexandre Renoir (1974)
De Balonnenverkoper
Bied mee
Techniek | Olieverf |
Afmetingen | 70 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Ingelijst | Ingelijst |
€ 475