Heiner Ulrich - Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung kopen? Bied vanaf 110!
Heiner Ulrich (1944) Duits Ets/ Aquatint - Die Kaffeehäuser In Ihrer Verstrickung
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 30 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 110
Direct kopen
Martin Hardie - The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938) kopen? Bied vanaf 65!
Martin Hardie (1875-1952) Engels The studio window- opdracht voor Mortimer Menpes (1855-1938)
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 31.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Lou Strik - Zeefdruk kopen? Bied vanaf 45!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Zeefdruk
Afmetingen 27 x 36.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 45
Direct kopen
Theo Ros - Ets: "Niemandland" - 1968 kopen? Bied vanaf 45!
Theo Ros (1935-2009) Nederlands Ets: "Niemandland" - 1968
Techniek Ets
Afmetingen 35 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Emile Puettmann - Ets kopen? Bied vanaf 49!
Emile Puettmann (1921-1987) Nederlands Ets
Techniek Ets
Afmetingen 25 x 17 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 49
Direct kopen
Lou Strik - Ets: naakt kopen? Bied vanaf 40!
Lou Strik (1921-2001) Nederlands Ets: naakt
Techniek Ets
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Eric Visser - abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974 kopen? Bied vanaf 40!
Eric Visser (1947) Nederlands abstract B19/89 - laatste staat oplage 15 eigen druk 1974
Techniek Gemengde Druktechniek
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Chris Buursen - Zonder titel, torso kopen? Bied vanaf 39!
Chris Buursen (1953) Nederlands Zonder titel, torso
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Peter Vos - handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis) kopen? Bied vanaf 150!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'Griel' | 1973 (De Luis)
Techniek Litho
Afmetingen 42 x 52 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Hans Kersten - Open weg kopen? Bied vanaf 500!
Hans Kersten (1956) Nederlands Open weg
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 500
Direct kopen
Peter Vos - handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975 kopen? Bied vanaf 175!
Peter Vos (1935-2010) Nederlands handgesigneerde litho | 'G&P: Giraffe en P(ulchinel)' | 1975
Techniek Litho
Afmetingen 52 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 175
Direct kopen
Fabrice Hund - Parade kopen? Bied vanaf 200!
Fabrice Hund (1961) Nederlands Parade
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Arman - handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST) kopen? Bied vanaf 350!
Arman (1928-2005) Frans Amerikaans handgesigneerde litho | 'Suite for Violin' | 1973 (INGELIJST)
Techniek Litho
Afmetingen 89 x 69 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Jerry Zeniuk - Signierte und nummerierte Original Farblithographie von 2001 kopen? Bied vanaf 125!
Jerry Zeniuk (1945) Amerikaans Gesigneerde en genummerde originele kleurenlitho uit 2001
Techniek Litho
Afmetingen 59 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Direct kopen
Ger Jansen - Bloemen kopen? Bied vanaf 50!
Ger Jansen (1936-2010) Nederlands Bloemen
Afmetingen 50 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
A.R. Penck - handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst) kopen? Bied vanaf 600!
A.R. Penck (1939-2017) Duits Iers handgesigneerde kleurenlitho | 'Pferd' | 1991 (Ingelijst)
Techniek Offset
Afmetingen 81 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 600
Direct kopen
Peter Sorge - Who are the brainpolice - Signierte nummerierte Orig. Radierung von 1968 kopen? Bied vanaf 119!
Peter Sorge (1937-2000) Duits Wie zijn de hersenpolitie - Gesigneerde en genummerde originele ets uit 1968
Techniek Ets
Afmetingen 38.5 x 64 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 119
Direct kopen
Henri de Toulouse-Lautrec - Elles kopen? Bied vanaf 550!
Henri de Toulouse-Lautrec (1864-1901) Frans Elles
Techniek Litho
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 550
Direct kopen
Horst Janssen - Tantchen memo - Signierte Original Radierung von 1971 kopen? Bied vanaf 90!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Tante memo - Gesigneerde originele ets uit 1971
Techniek Ets
Afmetingen 53 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 90
Direct kopen
Horst Janssen - Gruss der Griffelkunst - Signierte Original Farbradierung 1980 - Selbstportrait kopen? Bied vanaf 190!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Groeten uit de Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1980
Techniek Ets
Afmetingen 39 x 36 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 190
Direct kopen
Maurice Martin - La maison de pecheurs kopen? Bied vanaf 65!
Maurice Martin (1894-1978) Frans La maison de pecheurs
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Direct kopen
Maurice Martin - Escape 3 kopen? Bied vanaf 50!
Maurice Martin (1894-1978) Frans Escape 3
Techniek Litho
Afmetingen 67 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Horst Janssen - Selbstbildnis für Griffelkunst - Signierte Original Radierung von 1977 kopen? Bied vanaf 169!
Horst Janssen (1929-1995) Duits Zelfportret voor Griffelkunst - Gesigneerde originele ets uit 1977
Techniek Ets
Afmetingen 42.1 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 169
Direct kopen
Jan de Wolf - Rue st.Placide 36 Paris kopen? Bied vanaf 200!
Jan de Wolf (1934-2018) Nederlands Rue st.Placide 36 Paris
Techniek Aquarel
Afmetingen 63 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 200
Direct kopen
Alfons De Roeck - De Onmachtigen kopen? Bied vanaf 120!
Alfons De Roeck (1896-1982) Belgisch De Onmachtigen
Afmetingen 135 x 117 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Direct kopen
Jo Schrijnder - Meerkoeten (ochtend) kopen? Bied vanaf 222!
Jo Schrijnder (1894-1968) Nederlands Meerkoeten (ochtend)
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 222
Direct kopen
Anton Karssen - op weg naar huis. kopen? Bied vanaf 225!
Anton Karssen (1945) Nederlands op weg naar huis.
Afmetingen 39 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Theresia van der Pant - Israël penning kopen? Bied vanaf 70!
Theresia van der Pant (1924-2013) Nederlands Israël penning
Techniek Brons
Afmetingen 7 x 7 x 0.4 cm (h x b x d)
€ 70
Direct kopen
Beiron Brouwers - grape kopen? Bied vanaf 300!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands grape
Afmetingen 30 x 23 cm (h x b)
€ 300
Direct kopen
Beiron Brouwers - geen titel kopen? Bied vanaf 200!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands geen titel
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
€ 200
Direct kopen
Beiron Brouwers - a deerfield kopen? Bied vanaf 700!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands a deerfield
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 700
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 70 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Beiron Brouwers - the long way kopen? Bied vanaf 1200!
Beiron Brouwers (1972) Nederlands the long way
Afmetingen 153 x 103 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.200
Direct kopen
Ger Lataster - Bronzen beeld: Handvlag kopen? Bied vanaf 595!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Bronzen beeld: Handvlag
Techniek Brons
Afmetingen 14 x 15 x 7 cm (h x b x d)
Gewicht 1870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 595
Direct kopen
Dadara - Ingelijste zeefdruk: Frog kopen? Bied vanaf 125!
Dadara (1969) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Frog
Afmetingen 26 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Marcel Maeyer - Kermispaarden kopen? Bied vanaf 50!
Marcel Maeyer (1920) Belgisch Kermispaarden
Afmetingen 55 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Hendrik de Laat - Zicht op bruggetjes en water in de stad. kopen? Bied vanaf 50!
Hendrik de Laat (1900-1980) Nederlands Zicht op bruggetjes en water in de stad.
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 35 x 27 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen