Guillaume Le Roy - Zonder Titel

Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
  • Guillaume Le Roy (1938-2008)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
LE ROY Guillaume
Zonder Titel
Houstnede
Getekend
Afmetingen blad : 100 x 65 cm
Afmetingen houtsnede : 68 x 48 cm
Prachtige abstracte houtsnede
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-eloois-vijve, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00