Lid sinds 2020 / Sint-Eloois-Vijve, België
9 aangeboden items / 52 verkochte items
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 100 x 65 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 57.5 x 37 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 62.5 x 90 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 54 x 66.5 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Litho |
| Afmetingen | 75 x 105 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Afmetingen | 90 x 70 cm (h x b) |
| Drager | Papier |
| Techniek | Hout/Linosnede |
| Drager | Papier |
| Techniek | Ets/Aquatint |
| Afmetingen | 108 x 79 cm (h x b) |
| Drager | Papier |