vlart
  3. Ervaren verkoper
  5. vlart

vlart

Lid sinds 2020 / Sint-Eloois-Vijve, België

9 aangeboden items / 52 verkochte items

Guillaume Le Roy - Zonder Titel kopen? Bied vanaf 40!
Guillaume Le Roy (1938-2008) Nederlands Zonder Titel
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 100 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!
Luis Soares (1952) Portugees Spirit and woman
Techniek Litho
Afmetingen 57.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 25
Direct kopen
Gabriel Belgeonne - Onzième structure de Las Trou 1 kopen? Bied vanaf 20!
Gabriel Belgeonne (1935) Belgisch Onzième structure de Las Trou 1
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 62.5 x 90 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 20
Direct kopen
Horst Becking - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 150!
Horst Becking (1937) Duits Ohne Titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 54 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Direct kopen
Luis Soares - Figuren met hond kopen? Bied vanaf 50!
Luis Soares (1952) Portugees Figuren met hond
Techniek Litho
Afmetingen 75 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Horst Becking - Ohne Titel kopen? Bied vanaf 50!
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 90 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 108 x 79 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen