Luis Soares - Spirit and woman

Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!
Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!Luis Soares - Spirit and woman kopen? Bied vanaf 25!
  • Luis Soares (1952)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Periode 2000 t/m Heden
Techniek Litho
Stijl Modern
Onderwerp Figuren
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 57.5 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage Exemplaar 36/95
SOARES Luis
Spirit and woman
Kleurlitho
Getekend en genummerd 36/95
Afmetingen blad : 57,5 x 37 cm
Afmetingen kleurlitho : 26,5 x 26,5 cm
Mooie typische kleurlitho
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Sint-eloois-vijve, België
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Luis Soares (1952)

Portugees Portugees Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  vlart
Lid sinds 2020
50 verkochte items
Alle items (13)
37 cm
57.5 cm