3. items
  5. Land

PortugalPortugal

Op deze pagina vindt u de kunstwerken van alle kunstenaars met als nationaliteit Portugees.

Er worden 5 kunstwerken aangeboden
Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerd kopen? Bied vanaf 74!
Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - wasdag" gesigneerdGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorArtpointAmsterdam
TechniekLitho
Afmetingen45 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstAlleen in Passe-partout
Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - taking a break" gesign kopen? Bied vanaf 74!
Izidro Duarte - Zuid Afrika - GROTE impression. Lithografie "Mapungubwe - taking a break" gesignGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
GesigneerdHandgesigneerd

Jose Pedro Croft - Zonder titel kopen? Bied vanaf 295!
Jose Pedro Croft - Zonder titelGrafiek (handgesigneerd)
Geplaatst doorserARTE
TechniekGravure
Afmetingen64 cm x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Rene Bertholo - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Rene Bertholo - LithoPrenten & Uitgaves
Geplaatst doorKiewitKunstonder100euro
TechniekLitho
Afmetingen19 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Lourdes Castro - Litho kopen? Bied vanaf 50!
Lourdes Castro - LithoPrenten & Uitgaves
TechniekLitho
Afmetingen22 cm x 20 cm (h x b)