Fraai groot doek van Vogels. Het is olieverf op doek en in goede staat.
Tijdens zijn jeugd in Australië kwam Alexander Vogels (Heerlen, 1952) in contact met primitieve culturen. Hij raakte geïnspireerd door de Aboriginals, gevolgd door volken in Noord-Afrika en de Indianen in Noord-Amerika. In zijn werk grijpt de kunstenaar hierop terug door middel van een oorspronkelijke en positieve benadering. Alexander Vogels, die leerde schilderen aan de Stadsacademie in Maastricht, is een lyrisch-abstracte schilder. Voor hem is figuratie geen doel, maar een ondersteuning van de kleurencompositie.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst