Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge)

Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!
Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  josennoor

Lid sinds 2019
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Alfred van Neste (1874-1969)
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 cm x 68 cm (h x b)
Lijst42 cm x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenets . Lijst ietwat beschadigd. Voorzien van handtekening . Voorstelling Lisseweghe in Vlaanderen
ConditieRedelijk

lijst is beschadigd

Alfred van Neste (1874-1969)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  josennoor

Lid sinds 2019
verkochte items
72 cm
42 cm
68 cm
38 cm
Starttijd:04-09-2019 om 11:40
Eindtijd:11-09-2019 om 21:05
Openingsbod€ 30
Objectlocatiezoetermeer, Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie