Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge)

Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!
Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!Alfred van Neste - originele kleurenets , Lisseweghe ( vlaanderen, bij Brugge) kopen? Bied vanaf 30!
  • Alfred van Neste (1874-1969)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen38 x 68 cm (h x b)
Incl. lijst42 x 72 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleurenets . Lijst ietwat beschadigd. Voorzien van handtekening . Voorstelling Lisseweghe in Vlaanderen
ConditieRedelijk
lijst is beschadigd

Starttijd4-9-2019 om 11:40
Eindtijd11-9-2019 om 21:05
Openingsbod € 30
ObjectlocatieZoetermeer,  Nederland