Andreas Dirks (1865-1922) - Schepen voor de haven van Venetië
Olieverf op board - Handgesigneerd - 1911 Andreas Dirks (geboren 16 juni 1865 in Tinnum op Sylt en overleden op 24 juni 1922 in Düsseldorf ) was een Duitse landschaps- en zeeschilder van de Düsseldorfse School . (Bron Wikipedia)
Jammer genoeg stierf hij op jonge leeftijd, maar heeft hij een mooi oeuvre aan schilderijen opgebouwd die in privé collecties zitten overal ter wereld.
Dit werk is voorzien van beschermend glas en heeft een zwart gelakte kader (17x30cm). Het schilderij is 111 jaar oud, maar o.w.v. de glasbescherming is het werk nog in goede staat.
Het werk werd aangeboden op een Belgische veiling eerder dit jaar. Je kan de catalogus op de laatste foto raadplegen. Dit schilderij is niet alleen fantastisch decoratief, het is nog een prima investering ook.
Goed
In goede staat o.w.v het beschermingsglas.
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Malle, België
Tot 2 kg.
Binnen België
Gratis verzending
Naar Nederland
Gratis verzending
Gratis verzending
Europese Unie
€ 18,50
Wereldwijd
€ 52,50