Annemiek Punt - Glazen kunstwerk op perplex voet - Verkocht

Annemiek Punt - Glazen kunstwerk op perplex voet kopen? Bied vanaf 250!
Glas / Keramiek

Annemiek Punt - Glazen kunstwerk op perplex voet kopen? Bied vanaf 250!Annemiek Punt - Glazen kunstwerk op perplex voet kopen? Bied vanaf 250!
  • Annemiek Punt (1959)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Periode 2000 t/m Heden
Stijl Dutch Design
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 40 cm (h x b)
Gemerkt Ongemerkt
Glazen kunstwerk op perplex voet.
Het kunstwerk dient persoonlijk opgehaald te worden daar wij het niet verpakken.

Annemiek Punt (1959)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  pclausen
Lid sinds 2025
2 verkochte items
Alle items (0)
40 cm
70 cm