Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie - Verkocht

Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!

Verkoopprijs: € 24,00

Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van calligrafie decoratie kopen? Bied vanaf 24!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Alle items van deze verkoper (24)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Antiek 19e eeuws Chinees theekopje voorzien van hand beschilderde calligrafie decoratie. In zeer goede conditie, heeft op de voet twee minimale fleebites. Gemerkt met rode Chinese signaturen op de deksel en de zijkant.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2022 verkochte items
Dit item is verkocht voor 24,00
Starttijd:30-07-2017 om 08:14
Eindtijd:06-08-2017 om 08:14
ffagott
06 aug. / 08:02
€ 24