ANTIEK Oosters beeld - Quan Yin - 19e eeuw (1860-1890) Gesneden uit hardhout.

ANTIEK Oosters beeld -  Quan Yin - 19e eeuw (1860-1890) Gesneden uit hardhout. kopen? Bied vanaf 265!

Beeld / Object

Verkoopprijs: € 265,00

ANTIEK Oosters beeld -  Quan Yin - 19e eeuw (1860-1890) Gesneden uit hardhout. kopen? Bied vanaf 265!ANTIEK Oosters beeld -  Quan Yin - 19e eeuw (1860-1890) Gesneden uit hardhout. kopen? Bied vanaf 265!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeBeeld / Object

QUAN YIN.

Dit prachtige hardhouten beeld stamt uit de 19e eeuw, is 67.5 cm hoog en is zeer kundig rondom gesneden. De maten van de voet zijn 22 x 18 cm. Het beeld weegt ruim 5800 gram.

 In het beeld zitten hier en daar, in de loop der jaren ontstane, niet storende kleine werkingsscheurtjes. Van de scepter is, buiten het zicht, een klein stukje afgebroken.

De ogen waren van origine beiden ingelegd met zwart en wit maar 1 oog mist een klein stukje wit. (nauwelijks zichtbaar)

 Dit beeld is in 2013 bij een veilinghuis getaxeerd op minimaal 350 euro. (  350-500.-ex 29% opgeld- )

Verpakkings- en verzendkosten 18,- euro. ( binnen Nederland )

U kunt het beeld, uiteraard kosteloos, na een afspraak, ook in Voorschoten ophalen.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  char
FA. (10)

501 verkochte items

Dit item is verkocht voor 265,00

Starttijd:28-07-2014 om 11:27
Eindtijd:11-08-2014 om 11:27

Biedingen (1):

Draak71
6 aug. / 12:40
€ 265