Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. - Verkocht

Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!
  • Ongespecificeerd
Type kunstwerkTekening / Aquarel

Uit een verzameling, in een antieke grafiek-koffer.

=========================================

Linksonder onduidelijk gesigneerd.

Kleine antieke tekening.

Tekening/Sepia  op papier.

Formaat :    9  x  15 cm.

In perfecte staat.

===============================

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie
37 verkochte items