Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. - Verkocht

Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 3,00

Brassaï - Tersicore kopen? Bied vanaf 30!
Brassaï - TersicorePrenten & Uitgaves
  • Huidig bod € 30
Kamagurka - Operatie kopen? Bied vanaf 399!
Kamagurka - OperatieTekening / Aquarel
  • Openingsbod € 399
Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!Antieke kleine tekening - onduidelijk gesigneerd. kopen? Bied vanaf 1!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Uit een verzameling, in een antieke grafiek-koffer.

=========================================

Linksonder onduidelijk gesigneerd.

Kleine antieke tekening.

Tekening/Sepia  op papier.

Formaat :    9  x  15 cm.

In perfecte staat.

===============================

Ongespecificeerd

Geplaatst door  henkepenkie

37 verkochte items
Dit item is verkocht voor 3,00
Starttijd:28-10-2014 om 14:07
Eindtijd:04-11-2014 om 14:07
Biedingen (2)
Curiosa2019
02 nov. / 12:57
€ 3
Oosterhof
31 okt. / 09:59
€ 1