Archimede Seguso vierkante gele en albasten Geode Summerso asbak - Verkocht

Archimede Seguso vierkante gele en albasten Geode Summerso asbak kopen? Bied vanaf 18!

Verkoopprijs: € 18,00

Archimede Seguso vierkante gele en albasten Geode Summerso asbak kopen? Bied vanaf 18!Archimede Seguso vierkante gele en albasten Geode Summerso asbak kopen? Bied vanaf 18!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2050 verkochte items
Alle items van deze verkoper (15)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Vierkante gele en albasten asbak met Geode en Summerso techniek, onbeschadigde conditie. Niet gemerkt.

Afmetingen; 6 cm en 14 cm x 14 cm groot.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2050 verkochte items
Dit item is verkocht voor 18,00
Starttijd:04-08-2014 om 21:08
Eindtijd:18-08-2014 om 21:08
josschieveen
11 aug. / 23:29
€ 18