Armband zoetwaterparels 23cm - Verkocht

Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!Armband zoetwaterparels 23cm kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
66 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekEdelsteen
OnderwerpArmband
Afmetingen23 cm x 0.8 cm (h x b)
Gewicht10 gram
GemerktZonder keur
Prachtige armband van 23cm lang met zoetwaterparels geregen aan natuurzijde.

Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.

Prachtige parel armband

Sieraden

Alle sieraden(391)
Geplaatst door  IGS_Art
FA. (1)

Lid sinds 2021
66 verkochte items
0.8 cm
23 cm
Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2022 om 11:25
Eindtijd:11-01-2022 om 22:20
AtelierGabriele
11 jan. / 09:16
€ 35