Arno Nollen - “she says” - Verkocht

Arno Nollen - “she says” kopen? Bied vanaf 200!
Fotografie

Arno Nollen - “she says” kopen? Bied vanaf 200!Arno Nollen - “she says” kopen? Bied vanaf 200!Arno Nollen - “she says” kopen? Bied vanaf 200!
  • Arno Nollen (1964-2002)
Type kunstwerkFotografie
Jaartal2013
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen72 x 48 cm (h x b)
Incl. lijst72 x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage10

72 x 48 cm, inkjet print on fine art paper, 97/2013, nr 1/10.
afmetingen zijn anders omdat het werk nog ingelijst is!De foto’s, fotoboeken en films van Arno Nollen vormen een bonte verzameling van afbeeldingen van meisjes en jonge vrouwen. Hij brengt ze op alle mogelijke manieren en van alle kanten in beeld. Gekleed, half ontbloot, helemaal naakt. Staand, zittend, knielend of liggend. Met donker, blond of rood haar. Alles draait bij Arno Nollen om meisjes. Zoals hij zelf zegt: ‘Ik ben altijd met meisjes bezig. Juist die jonge meisjes zijn interessant vanwege hun lichaamstaal en hun gelaatsuitdrukkingen. Ze weten alles, maar missen de ervaring. Dat is interessant om vast te leggen.’ Als kijker vraag je je af: wat gebeurt er tussen die meisjes en de fotograaf? Wat is hun relatie?

Dankzij de grote bijdrage van meer dan tachtig gerenommeerde fotografen die een van hun werken hebben gedoneerd, is YOPE weer in staat om zowel nieuwe kopers en ervaren verzamelaars een veelzijdige selectie van unieke werken aan te bieden.
Alle opbrengsten van de veiling komen ten goede aan het werk van Young Perspectives.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 25,00
Europese Unie € 25,00

Arno Nollen (1964-2002)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  YopeArt
Lid sinds 2023
11 verkochte items
48 cm
72 cm
48 cm
72 cm