Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ - Verkocht

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!Astrid Veldhuyzen-Koppen - Sculptuur “ Olifant met jong “ kopen? Bied vanaf 1!
  • Astrid Veldhuyzen-Koppen (1952)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2000
Techniek 3D Multiples & Objecten
Afmetingen 6 x 8 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd
Zeer fraai en gedetailleerd uitgevoerd sculptuur van een olifant met haar jong.
Kunstenares : Astrid Veldhuyzen Koppen
Materiaal: Alloy en marmer.
Het beeld verkeert in goede staat en wordt zorgvuldig verpakt verzonden.
Goed, met kleine tekenen van ouderdom
Binnen Nederland € 11,00
Naar België € 17,50
Naar Duitsland € 17,50
Europese Unie € 17,50
Wereldwijd € 17,50