Aurora Workum, aardewerken dekselpotje

Aurora Workum, aardewerken dekselpotje kopen? Bied vanaf 15!

Glas / Keramiek

Verkoopprijs: € 15,00

Aurora Workum, aardewerken dekselpotje kopen? Bied vanaf 15!Aurora Workum, aardewerken dekselpotje kopen? Bied vanaf 15!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

Een handbeschilderd blauwwit dekselpotje van Aurora uit Workum. In prima onbeschadigde conditie. Aan de onderzijde met de hand gemerkt.

Afmetingen; 9 cm hoog en 7 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (31)

1846 verkochte items

Dit item is verkocht voor 15,00

Starttijd:22-10-2014 om 21:26
Eindtijd:01-11-2014 om 20:26

Biedingen (1):

5175
28 okt. / 20:41
€ 15