Barok Zoetwaterparel Collier in de kleur ivoorwit met dubbel zilver slotje.
Het collier is enkel te dragen maar ook dubbel te dragen door middel de slotjes aan elkaar te koppelen.
Het collier is 64 cm lang en gemerkt met 925.
Wordt aangetekend en verzekerd verzonden.
Zeer Goed
Prachtige barok zoetwaterparel collier.
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 25,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 40,00