Bart Hamelink - Baasje met kat - Verkocht

Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!
Tekening / Aquarel

Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!Bart Hamelink - Baasje met kat kopen? Bied vanaf 1!
  • Bart Hamelink (1976)
Type kunstwerkTekening / Aquarel
Jaartal2023
StijlStreet Art
IngelijstIngelijst
Afmetingen18 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst20 x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Leuke originele illustratie tekening van Hamelink. Hand gemaakt in 2023 met Acryl stiften, marker , inkt. Een kat is soms niet weg te denken in de Nederlandse huishoudens. En het brengt ook gezelligheid met zich mee. Geïnspireerd van uit  Herman brood en Corneille.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Kwintsheul, Nederland
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00
Europese Unie € 17,00
Wereldwijd € 25,00

Bart Hamelink (1976)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  hamelinkartnl
Lid sinds 2023
108 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
25 cm
20 cm
23 cm
18 cm