Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten

Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten kopen? Bied vanaf 29!
Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten kopen? Bied vanaf 29!Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten kopen? Bied vanaf 29!Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten kopen? Bied vanaf 29!Bart van Hoek - Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten kopen? Bied vanaf 29!

Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
  • Bart van Hoek (1940)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
IngelijstIngelijst
Afmetingen20 cm x 29 cm (h x b)
Lijst24.2 cm x 33.2 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
* Leuke tekening van de Nederlandse kunstenaar Barend van Hoek.
* Tekening met de teksten: Ik heb gisteren een beetje teveel ijs gegeten - geef me een asperientje - ja dassal wel weer.

Bart van Hoek (1940)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Strechgel
FA. (19)

636 verkochte items
33.2 cm
24.2 cm
29 cm
20 cm

Starttijd:12-07-2020 om 21:49
Eindtijd:25-07-2020 om 20:09
Openingsbod€ 29
ObjectlocatieUtrecht, Nederland