Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga)

Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!
Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!Bernard Eilers - Foto van schilderij Binnenhof Oud Amsterdam (Dirk Berend Nanninga) kopen? Bied vanaf 299!
  • Bernard Eilers (1878-1951)
TypeFotografie
TechniekSilverprint (Klassieke Foto)
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen40.7 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Foto (waarschijnlijk collodium zilverdruk) van een schilderij van Dirk Berend Nanninga genaamd Binnenhof, Oud Amsterdam. Foto (afmetingen 16,2 cm breed en 20,4 cm hoog) is geplakt op een bruine ondergrond en deze is geplakt op karton (31 cm breed en 40,7 cm hoog). Signatuur (Bern. F. Eilers, A'dam) gedrukt in karton.

Lichte vouw in karton (zie foto).

Starttijd:28-04-2022 om 15:18
Eindtijd:06-05-2022 om 22:52
Openingsbod € 299
ObjectlocatieBennekom, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland