Bernard Remusat - “REG”

Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!
Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!Bernard Remusat - “REG” kopen? Bied vanaf 709!
  • Bernard Remusat (1953)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 1997
Techniek Gemengde Techniek
Stijl Modern
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 130 x 97 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Moderne Schilderijen Special > 300 euro special.
Fraai karakteristiek materieschilderij uit 1997.  Kunstenaar heeft met allerlei materialen, oa tegeltjes gewerkt.
Werk is niet gelijst, maar heeft dit ook niet nodig.
Afmeting  130 x 97 cm.

Ivm afmeting is verzending niet mogelijk.
Graag halen of gebruik maken van koerier.
Brengen binnen een straal van 100 km. Tegen redelijke vergoeding is bespreekbaar.

Bernard Remusat (1953)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  kunstpeer
473 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
97 cm
130 cm