Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969

Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!
Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!Bernice Lehman - acryl verf op papier in een catalogus van Saul van Messel - 1969 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (28)

870 verkochte items
Alle items van deze verkoper (373)
  • Bernice Lehman (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 28.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acrylverf op papier van Bernice lehman. Catalogus, met gedicht van Saul van Messel. softcover[met aparte uitnodiging Galerie Magdelene Sothmann. Jaar: 1969. Afmetingen werk: H24.5 x b28.5cm. Afmetingen voorstelling: H13.5 x b12cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Wat verkleuring in het boekje.

Bernice Lehman (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (28)

870 verkochte items
28.5 cm
24.5 cm
Sluit over 3d 19u 7m 13s
Openingsbod€ 55
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE, Nederland
Starttijd:08-08-2022 om 23:01
Eindtijd:17-08-2022 om 19:36