Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Jiri Anderle - "Figuur met donkere achtergrond II" 1985 - editie 40 - handgesigneerd
Type kunstwerk | Glas / Keramiek |
Periode | 1950 t/m 1979 |
Afmetingen | 19.5 x 5.5 cm (h x b) |
Gemerkt | Gemerkt/Merksticker |
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Ondanks de leeftijd geen enkel krasje aanwezig, behalve op de onderkanten. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 2 kg.
| ||||||||
Garantie | |||||||||
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Nee is niet mogelijk |
Objectlocatie | Noordwijk, Nederland |
Starttijd | 15-4-2022 om 12:34 |
Eindtijd | 29-4-2022 om 22:48 |