FA. (13)

Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren

Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!
Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!Breitling - Chronomat B01 42 "Bentley green" - met papieren kopen? Bied vanaf 3800!

Geplaatst door  StadsbankvanLening
FA. (83)

Lid sinds 2021
209 verkochte items
Alle items van deze verkoper (106)
  • Sieraden
TypeSieraden
TechniekStaal
OnderwerpHorloge
Afmetingen1.5 cm x 10 cm x cm (h x b x d)
Gewicht192 gram
GemerktZonder keur

U biedt op een robuuste Breitling Chronomat B01 42 Bentley Green 42mm Dial Steel Bracelet AB0134101L1A1 herenmodel polshorloge van het jaar 2020.  Deze originele Breitling heeft een bijzondere groene wijzerplaat met zilver gekleurde indexen en oranje seconde wijzer.
Deze uitvoering heeft een stalen Breitling band (met vouwsluiting) en een automatisch uurwerk met datum en chronograaf functie.

Merk : BREITLING
Type:  Chronomat B01 42 Bentley
Gewicht : 192 gram
Diameter kast : 5 cm (incl.stift)

  • Breitling's universele horloge voor al uw activiteiten. De Chronomat heeft een belangrijke plaats in de geschiedenis van Breitling. Geïntroduceerd in 1984, in een tijd waarin extra dunne quartz uurwerken aan de orde van de dag waren, zette Breitling een gewaagde gok op een indrukwekkend geproportioneerd mechanisch horloge. Gebaseerd op de Frecce Tricolori-chronograaf, die in 1983 was ontwikkeld en gelanceerd in samenwerking met het beroemde Italiaanse luchteskader, vierde de Chronomat het eeuwfeest van Breitling in stijl en markeerde de terugkeer van de mechanische chronograaf naar zijn terecht prominente plaats bij het merk dat zijn wereldwijde reputatie op deze ongelooflijke horloges. De Chronomat is verkrijgbaar in verschillende materialen, waaronder roestvrij staal en 18k rood goud, en heeft een kast van 42 mm en de iconische ring met de vier ruitenwissers. Verkrijgbaar met een reeks zwarte, blauwe, zilveren en koperen wijzerplaten, de Chronomat is afgestemd op de kenmerkende "Rouleaux" -armband en wordt aangedreven door de in-house Breitling Manufacture Calibre 01, een COSC-gecertificeerde chronometer.
  • (bron: Breitling.com)

Alle  door de Stadsbank van Lening Amsterdam aangeboden edelmetalen sieraden zijn door de WaarborgHolland van een Nederlands gehaltekeur voorzien.

Alle edelstenen  zijn in gezette staat gemeten en beoordeeld/getaxeerd door onze I.G.I. & N.E.L. gecertificeerde taxateurs. Omdat de stenen niet los onder microscoop kunnen worden beoordeeld behouden wij ons een “kwaliteits-afwijking” van maximaal 10% voor.

Onze sieraden worden geleverd in luxe geschenkdoos. Verzekerde en aangetekende verzending altijd met betrouwbare en professionele partijen (FEDEX/DPD/UPS/DHL/SKYNET/POSTNL).

Alle stukken zijn gedurende de veiling te bezichtigen in onze winkel "De Gouden Vondst". De Gouden Vondst is gevestigd op Nes 57 te Amsterdam (vlakbij de Dam)

Openingstijden:
Maandag, dinsdag, woensdag en vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur
Donderdag van 10.00 tot 18.00 uur

(De Gouden Vondst is onderdeel van de Stadsbank van Lening).

In zeer goede conditie, weinig zichtbare gebruikssporen. Met alle documenten!

Sieraden

Alle sieraden(392)
FA. (83)

Lid sinds 2021
209 verkochte items
Sluit over 8d 1u 31m 08s
Huidig bod€ 4000
Volgend minimum bod: € 4200
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
Starttijd:13-05-2022 om 11:32
Eindtijd:28-05-2022 om 20:27
Biedingen (3)
diwan
vandaag / 08:51
€ 4000
Acikartirma
16 mei / 14:20
€ 3900
Renpri
13 mei / 12:44
€ 3800