Gestileerd bronzen portret in Art Deco stijl op marmeren sokkel. Waarschijnlijk jaren 20 vorige eeuw, uit Frankrijk of Duitsland. Maker helaas niet bekend, maar ingetogen en meditatieve uitstraling.
Mooie groene patine waardoor de vormen beter uitkomen dan het gebruikelijke zwarte/donkerbruine patine, wat vaak toegepast werd in Nederland en wat de vorm juist wegneemt.
Hoogte beeld zonder sokkel: 20,9cm
Goed
Het bronzen beeld is in goede conditie. Groene kleur is in werkelijkheid iets lichter. Ik fotografeer altijd met natuurlijk aanwezig licht, nooit met lampen, wat veel mensen en veilinghuizen wél doen en wat een vertekend beeld geeft.
Tot 5 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 15,50
€ 24,50
Europese Unie
€ 24,50
Wereldwijd
€ 38,80