Naar het origineel van Christophe Gabriel Allegrain (Paris 1710-1795). Brons op marmeren voet. Gesigneerd en voorzien van gieterijstempel. Frankrijk, eind 19e eeuw. 7.2 kg! Mooie patina. Af te halen of te verzenden na 15 januari.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Valkenburg, Nederland
Tot 10 kg.
€ 13,50
Naar België
€ 30,00
€ 30,00
Europese Unie
€ 30,00
Wereldwijd
€ 65,00
Extra