Brons - Moeder en kind. - Verkocht

Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!
Beeld / Object

Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!Brons (Onbekend) - Moeder en kind. kopen? Bied vanaf 17!
  • Brons
TypeBeeld / Object
TechniekBrons
StijlAbstract
Afmetingen16.5 x 6 x 6 cm (h x b x d)
Gewicht220 gram
GesigneerdOngesigneerd
Een leuk en pretentieloos bronzen beeldje van een moeder met kind.Waarschijnlijk van Afrikaanse herkomst.Heel fraai patina.
Dit bronzen beeldje verkeert in een zeer goede conditie
Binnen Nederland € 9,00

Brons

Alle items van deze kunstenaar (36)

Geplaatst door  Petrus123
494 verkochte items
Alle items van deze verkoper (16)
6
16.5
6

ObjectlocatieVeldhoven,  Nederland
Starttijd22-6-2019 om 21:16
Eindtijd30-6-2019 om 21:28
Biedingen (2)
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken