Bronzen beeldje uit voormalige RABO collectie. Het beeld is opgebouwd uit twee verschillend gepatineerde losse delen. Het bovenste deel is volgens mij iets beschadigd. (Het scherpe puntje aan een kant ( zie detailfoto)) Onderop beeld staan de initialen R. T en oplage 15/50. Afmetingen hxbxd. 14x16x8 cm.
Redelijk
Volgens mij een puntje van bovenste deel afgebroken
Tot 5 kg.
€ 11,50
Naar België
€ 20,00
€ 20,00