Bruno Cantais - "Au Firmament" - Verkocht

Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 69,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!Bruno Cantais - "Au Firmament" kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Bruno Cantais (1966)
Jaartal2019
StijlExpressionistisch
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Expressionistisch olieverfschilderij, getiteld  "Au Firmament", geschilderd door
Bruno Cantais in 2019.
Het schilderij is in zeer goede staat.
Een abstract Expressionistisch werk van Cantais.
Afhalen is mogelijk (Rotterdam)

Bruno Cantais (1966)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  Gerrit1
FA. (1)

Lid sinds 2017
46 verkochte items
30 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 69,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-12-2020 om 21:26
Eindtijd:12-12-2020 om 21:01
hopjans
10 dec. / 14:15
€ 60