Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022

Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!
Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!Carina Riezebos - Glaskunstbeurs jaarobject 2022 kopen? Bied vanaf 100!
  • Carina Riezebos (1971)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 2022
Afmetingen 35 x 22 x 12 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Glas, Keramiek, Design & Objecten Special special.
Glaskunstbeurs jaarobject 2022, ontwerp Carina Riezebos, getiteld A Touch of Eve. Info over het object, zie foto's.

Nieuw in doos met certificaat.

Kan op diverse manieren gebruikt worden.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80