Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red

Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red kopen? Bied vanaf 50!
Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red kopen? Bied vanaf 50!Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red kopen? Bied vanaf 50!Carla Kleekamp - Ets, ingekleurd met aquarel: The cat is red kopen? Bied vanaf 50!
  • Carla Kleekamp (1937)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen18 x 18 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets, ingekleurd met aquarel van Carla Kleekamp. Titel: The cat is red. Afmetingen blad: H42 x b30cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b26cm. Het werk is niet  gesigneerd door de kunstenares.

Ophalen/verzenden:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. We kunnen het werk ook verzenden met Postnl. Onze verzenddagen zijn dinsdag  en donderdag.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 21,95
Naar Duitsland € 21,95
Europese Unie € 21,95
Wereldwijd € 55,00

Carla Kleekamp (1937)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  KiewitKunst
6118 verkochte items
Alle items van deze verkoper (605)
18 cm
18 cm
Starttijd9-1-2024 om 23:07
Eindtijd14-1-2024 om 19:28
Openingsbod € 50
Objectlocatie's-Gravenzande,  Nederland