Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd!

Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!
Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!Chan Chien, 2 grafieken, "green", handgesigneerd! kopen? Bied vanaf 45!
  • Chan Chien
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Als set van de Chinese kunstenaar Chan Chien, 2 grafieken, beide handgesigneerd en genummerd.

Afmetingen elk ca. 14/15 cm.

Nooit ingelijst geweest, in nieuwstaat!

Kan in overleg eventueel ook gehaald worden in Enschede.

Chan Chien

Geplaatst door  Goldner
187 verkochte items