Christian Schad - Varieteprobe

Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!
Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!Christian Schad - Varieteprobe kopen? Bied vanaf 50!
  • Christian Schad (1894-1982)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1925
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen24.5 cm x 17.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Houtsnede op stevig papier
Afmetingen: 24,5 x 17,5 cm
Uitgave Panderma, Carl Laszlo, Basel

Herkomst: Kunstkontor Basel

Christian Schad (1894-1982)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
163 verkochte items
Alle items van deze verkoper (55)
17.5 cm
24.5 cm
Starttijd:06-11-2022 om 11:07
Eindtijd:20-11-2022 om 10:00
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa