Christian van Hedel - x-girl

Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!
Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!Christian van Hedel - x-girl kopen? Bied vanaf 125!
  • Christian van Hedel (1974)
TypeFotografie
Jaartal2015
TechniekDigitale Print
IngelijstDibond
Afmetingen100 x 150 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage2
Dit betreft een mixedmedia werk van de Nederlandse kunstenaar Christian van Hedel.

Editie nummer 1 uit oplage van 2.  Certificaat van echtheid hand gesigneerd door kunstenaar is op de achterzijde aanwezig.

Afdruk op fujicolor crystal archive type dpii/220 grams fotopapier en verlijmd op aluminium dibond 3mm. De afdruk is voorzien van mat gelamineerd uv bestendige afwerking. Aan de achterzijde voorzien van een metalen ophangframe.

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Bergen, Nederland

Starttijd27-6-2023 om 20:48
Eindtijd7-7-2023 om 20:33
Openingsbod € 125
ObjectlocatieBergen,  Nederland