Dang Lebadang - Quatre bateaux, bốn xuồng, vier boten
Larry Zox - "The Next Great Moment In History Is Ours" 1970 - gesigneerd - genummerd
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Joseph Beuys - 7000 Eichen Documenta 7 Kassel
Type kunstwerk | Schilderij |
Jaartal | 2006 |
Techniek | Gemengde Techniek |
Drager | Canvas (Doek) |
Onderwerp | Figuren |
Ingelijst | Op Spieraam |
Afmetingen | 100 x 100 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Galeriewaarde € 1.500,00.
Een typisch werk van deze Braziliaanse kunstenaar. Het hoofd
van Marilyn Monroe is in zwart/wit gezeefdrukt, waaroverheen hij met acryl een
heerlijk kleurpalet heeft verwerkt.
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Een typisch werk van deze Braziliaanse kunstenaar. Het hoofd van Marilyn Monroe is in zwart/wit gezeefdrukt, waaroverheen hij met acryl een heerlijk kleurpalet heeft verwerkt. Het spieraam heeft een dikte van 3,5 cm. | |
Objectlocatie | Rotterdam, Nederland |
Starttijd | 22-10-2021 om 12:30 |
Eindtijd | 30-10-2021 om 13:50 |