Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos - Verkocht

Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!
3D Multiples & Objecten

Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!Clemens Briels - prachtig beeldje in originele doos kopen? Bied vanaf 1!
  • Clemens Briels (1946)
Type kunstwerk 3D Multiples & Objecten
Jaartal 2006
Techniek 3D Multiples & Objecten
Stijl Abstract
Afmetingen 20 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Signatuur meegedrukt

een prachtig beeldje door Clemens Briels in de originele doos !

het beeld wordt met track en trace aangetekend en verzekerd verzonden .
als nieuw
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen België € 10,00
Naar Nederland € 10,00
Naar Duitsland € 26,50
Europese Unie € 36,00