Dario Bosa - 175×60

Dario Bosa - 175×60 kopen? Bied vanaf 2000!
Dario Bosa - 175×60 kopen? Bied vanaf 2000!Dario Bosa - 175×60 kopen? Bied vanaf 2000!

Geplaatst door  Mmoraal

Lid sinds 2019
0 verkochte items
  • Dario Bosa (1958)
Jaartal2006
IngelijstOp Spieraam
Afmetingen60 cm x 175 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Schilderij van Dario Basso

Dario Bosa (1958)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Mmoraal

Lid sinds 2019
0 verkochte items
175 cm
60 cm

Starttijd:10-08-2019 om 15:47
Eindtijd:24-08-2019 om 21:10
Openingsbod€ 2000
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingGratis