Ditmar & Urbach Art Deco Kan - Verkocht

Ditmar & Urbach Art Deco Kan kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Ditmar & Urbach Art Deco Kan kopen? Bied vanaf 20!Ditmar & Urbach Art Deco Kan kopen? Bied vanaf 20!

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
  • Ongespecificeerd
TypeGlas / Keramiek

"Ditmar & Urbach handbeschilderde Art Deco Kan, wit met een prachtig fel kleurijk decor van oranje blauwe omrande bloemen, het blauwe glazuur is slibglazuur wat een mooi contrast geeft. Onderzijde gemerkt en met hand genummerd 10, dit is het decornummer. Afmetingen; 18,7 cm hoog en maximaal 15 cm in diameter.

Ongespecificeerd

Geplaatst door  woerro
FA. (36)

2078 verkochte items
Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:12-05-2014 om 22:34
Eindtijd:22-05-2014 om 22:34
Vite1
22 mei / 21:23
€ 20