E. herbied 1912-1985

E. herbied 1912-1985 kopen? Bied vanaf 2000!
E. herbied 1912-1985 kopen? Bied vanaf 2000!E. herbied 1912-1985 kopen? Bied vanaf 2000!
  • Ongespecificeerd
TypeTekening / Aquarel

Hier nog een vrij uniek Belgisch werk
Van E. Verbied. 1912-1985
Werken musea schonen kunsten te luik en brussel
Gekend voor tekening en moderne kunst
Alsook ceramiek
Vorige maand een werk van haar verkocht van 12.700 euro in London.
Afmeting 75x 65
Gesigneerd

Ongespecificeerd

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
Starttijd:23-07-2015 om 08:45
Eindtijd:28-07-2015 om 08:45
Openingsbod € 2000
ObjectlocatieNederland