Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Hier nog een vrij uniek Belgisch werk
Van E. Verbied. 1912-1985
Werken musea schonen kunsten te luik en brussel
Gekend voor tekening en moderne kunst
Alsook ceramiek
Vorige maand een werk van haar verkocht van 12.700 euro in London.
Afmeting 75x 65
Gesigneerd