Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract

Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!
Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!Erwin van der Worp - Acryl Kunstwerk op Papier / Abstract kopen? Bied vanaf 50!
  • Erwin van der Worp (1968)
Type kunstwerk Schilderij
Jaartal 2000
Techniek Acryl
Stijl Modern
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Het abstracte kunstwerk van Erwin van der worp

Oorspronkelijke galerieprijs: € 550
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Brucht, Nederland
Binnen Nederland € 8,25
Naar België € 13,00
Naar Duitsland € 13,00
Europese Unie € 13,00
Wereldwijd € 25,25

Erwin van der Worp (1968)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Canvasso
Lid sinds 2025
6 verkochte items
Alle items (12)
50 cm
70 cm