Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923
Omschrijving
Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994)
Type kunstwerk
Glas / Keramiek
Jaartal
1923
Afmetingen
1 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gemerkt
Gemerkt/Merksticker
Zeldzame complete set (12) verschillende polychrome geglazuurde cloisonné-onderzetters met bloemenmotief in originele doos. Ontworpen door Dirk Zwanink tussen 1923-1934 Gemaakt door Faience- en Tegelfabriek Westraven Utrecht. Diameter onderzetter7,5 cm. Doos 17,5 x 9 x 8 cm. Gemerkt Westraven Utrecht. 1 onderzetter heeft ondiepe haarlijn aan achterzijde zie foto.
Zeer Goed
Zie tekst
Tot 5 kg.
€ 8,70
Naar België
€ 19,50
€ 19,50
Europese Unie
€ 19,50
Wereldwijd
€ 38,80