Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923

Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!
Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!Faience- en Tegelfabriek Westraven - Zeldzaam mooie set polychrome cloisonné onderzetters 1923 kopen? Bied vanaf 75!
  • Faience- en Tegelfabriek Westraven (1920-1994)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Jaartal 1923
Afmetingen 1 x 7.5 x 7.5 cm (h x b x d)
Gemerkt Gemerkt/Merksticker
Zeldzame complete set (12) verschillende polychrome geglazuurde cloisonné-onderzetters met bloemenmotief in originele doos.
Ontworpen door Dirk Zwanink tussen 1923-1934
Gemaakt door Faience- en Tegelfabriek Westraven  Utrecht.
Diameter onderzetter7,5 cm.
Doos  17,5 x 9 x 8 cm.
Gemerkt Westraven Utrecht.
1 onderzetter heeft ondiepe haarlijn aan achterzijde zie foto.
Zie tekst
Binnen Nederland € 8,70
Naar België € 19,50
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80