Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France.

Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!
Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!Faiencerie de Gien - Prachtig groot gebloemd faience bord van Gien France. kopen? Bied vanaf 69!
  • Faiencerie de Gien (1821)
TypeGlas / Keramiek
Periode1930 t/m 1949
Afmetingen2 x 32 cm (h x b)
GemerktGemerkt/Merksticker
In hele mooie vintage conditie is dit prachtige  grote ronde bord  XL van frans faience met geweldig bloem motief “ pivoines” in levendige kleuren. Gemerkt op de bodem en genummerd 49.  Zeer gewilde collectie. Het wordt nog geproduceerd.
Ik ben niet zeker van de periode van productie, maar het decor stamt uit de 19de eeuw en werd snel populair. Collectors item.
Binnen Nederland € 4,50
Naar België € 15,00
Naar Duitsland € 15,00

Starttijd30-9-2021 om 13:17
Eindtijd10-10-2021 om 22:54
Openingsbod € 69
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNieuwer ter Aa,  Nederland