Francesco Menzio - Invidia

Francesco Menzio - Invidia kopen? Bied vanaf 50!
Francesco Menzio - Invidia kopen? Bied vanaf 50!Francesco Menzio - Invidia kopen? Bied vanaf 50!
  • Francesco Menzio (1899-1979)
TypePrenten & Uitgaves
Jaartal1978
TechniekVaria
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd
(Foto)lithografische druk, 4 kleuren

Afm: 21×28 cm
Jaar: 1978
Oplage: 5.000
Editie: BolaffiArte

Dit betreft een ongesigneerd en ongenummerd exemplaar.

Francesco Menzio (1899-1979)

ItaliaansItaliaansAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  serARTE
FA. (12)

Lid sinds 2020
159 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
21 cm
28 cm
Starttijd:17-09-2022 om 12:55
Eindtijd:24-09-2022 om 15:30
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUtrecht, Nederland