Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!
Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!Frank Lodeizen - Ets: Vreugden en Verschikkingen... kopen? Bied vanaf 49!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32.5 cm x 25 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage58/60
Ets van Frank Lodeizen. Ets uit de serie Vreugden en Verschrikkingen van de Dronkenschap van Frank Lodeizen zevende strofe uit het gedicht "De Amsterdamse Kroeg" van Simon Carmiggelt. oplage: 58/60. Afmetingen blad: H33 x b25cm.Totaal, inclusief tekstblad, dus: H33 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H11.5 x b17,5cm. Het werk is rechtsonder  gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

In zeer goede staat

Frank Lodeizen (1931-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (294)
25 cm
32.5 cm
Starttijd:07-06-2022 om 17:26
Eindtijd:16-06-2022 om 19:15
Openingsbod € 49
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland