Frank Slabbinck - Two in one - Verkocht

Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!Frank Slabbinck - Two in one kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Kzienier
FA. (1)

14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Frank Slabbinck (1942)
Jaartal2015
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen116 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Dubbel schilderij (op voorzijde en op achterzijde) van Frank Slabbinck
Origineel werk: afmetingen hoogte 116cm breedte 70cm.
Uitgevoerd op bruin papier (op verschillende plaatsen licht beschadigd).
Hand gesigneerd.
Wordt opgerold verstuurd.
ConditieBeschadigd

Dubbel schilderij op bruin papier. Voor en achterzijde bewerkt. Afmetingen: Hoogte 116cm Breedte 70cm Het papier is sommige plaatsen beschadigd.

Frank Slabbinck (1942)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Kzienier
FA. (1)

14 verkochte items
70 cm
116 cm
Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:27-06-2020 om 15:02
Eindtijd:07-07-2020 om 20:26
ERKKNST
07 jul. / 18:52
€ 100