François Boucher - Jupiter en callisto

François Boucher - Jupiter en callisto kopen? Bied vanaf 20!
François Boucher - Jupiter en callisto kopen? Bied vanaf 20!François Boucher - Jupiter en callisto kopen? Bied vanaf 20!François Boucher - Jupiter en callisto kopen? Bied vanaf 20!François Boucher - Jupiter en callisto kopen? Bied vanaf 20!
  • François Boucher (1703-1770)
Type kunstwerk Prenten & Uitgaves
Jaartal 1800
Stijl Klassiek
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 18.5 x 25.5 cm (h x b)
Incl. lijst 32 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Reproductie van het echte werk nog zeer mooi
Nog in goede staat
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zuienkerke, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 15,20
Naar Duitsland € 15,20
Europese Unie € 20,60
Wereldwijd € 46,80

François Boucher (1703-1770)

Frans Frans Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Steflynn
Lid sinds 2025
0 verkochte items
Alle items (7)
38 cm
32 cm
25.5 cm
18.5 cm