Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs

Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!
Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!
  • Frans Schuursma (1938)
Jaartal2000
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 cm x 46 cm (h x b)
Incl. lijst41.5 cm x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Schuursma, (1938) Woont en werkt in Parijs

Het werk is in goede staat.

Frans Schuursma (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  iledere
FA. (15)

463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (6)
49.5 cm
41.5 cm
46 cm
38.5 cm
Sluit over 6d 7u 16m 00s
Openingsbod€ 275
Veilingkosten : 15%
ObjectlocatieUtrecht,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd18-3-2023 om 14:26
Eindtijd29-3-2023 om 19:56