Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs

Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!
Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!Frans Schuursma - werkt en woont in Parijs kopen? Bied vanaf 275!
  • Frans Schuursma (1938)
Type kunstwerkSchilderij
Jaartal2000
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen38.5 x 46 cm (h x b)
Incl. lijst41.5 x 49.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans Schuursma, (1938) Woont en werkt in Parijs
Het werk is in goede staat.

Frans Schuursma (1938)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  iledere
467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
49.5 cm
41.5 cm
46 cm
38.5 cm