Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd

Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!Frantisek Dolezal - Madonna met baby - Gesigneerd kopen? Bied vanaf 180!
  • Frantisek Dolezal (1910-1989)
Type kunstwerkSchilderij
StijlKlassiek
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen70 x 50 cm (h x b)
Incl. lijst88 x 68 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Madonna met baby, geschilderd op doek en linksboven gesigneerd door Frantisek Dolezal. Het schilderij is voorzien van een klassieke houten lijst.

Afmetingen zijn: 68x88 cm inclusief lijst. Het doek zelf is 50x70 cm.
Er zijn twee kleine reparaties uitgevoerd aan het doek.  Zie hiervoor de foto's.

Het schilderij verdient zeker om een keer goed schoongemaakt te worden, hierdoor komt het dan nog veel beter tot zijn recht.

Het schilderij verkeert verder, net als de lijst in goede staat.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Boxtel, Nederland
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,50

Frantisek Dolezal (1910-1989)

Tsjechisch Tsjechisch Alle items van deze kunstenaar (1)

Geplaatst door  Ryklav
1 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
68 cm
88 cm
50 cm
70 cm
Starttijd19-3-2024 om 16:11
Eindtijd28-3-2024 om 21:18
Openingsbod € 180
ObjectlocatieBoxtel,  Nederland